Wykonaj telefon Napisz e-mail

Kancelaria Adwokacka
Warszawa Mokotów

Profesjonalna Obsługa Prawna

O kancelarii

ZASIEDZENIE ROZWODY ADWOKAT Warszawa MokotówAdwokat – Kancelaria Adwokacka Warszawa Mokotów

Kancelaria Adwokacka Warszawa Mokotów – zespół współpracowników Kancelarii prowadzonej przez Adwokata Stanisława Korzeniewskiego tworzy grono znakomicie wykształconych Adwokatów i Radców prawnych specjalistów procesualistów w zakresie prawa karnego, cywilnego oraz prawa gospodarczego i prawa drogowego. Naszą specjalizacją jest prawo karne oraz obrona osób w trudnych i skomplikowanych sprawach karnych i procesach karnych.

Kancelaria Adwokacka współpracuje z Kancelariami Prawniczymi na terenie całego Kraju, świadcząc usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych z uwzględnieniem spółek handlowych i kapitałowych. Prowadzimy obsługę prawną statutowych Organów Spółek oraz doradzamy dla Zarządu i Rad Nadzorczych.

Adwokat Stanisław Korzeniewski oraz jego Zespół są specjalistami w zakresie doradztwa prawnego, prawno-finansowego oraz podatkowego pod kątem planowanych przedsięwzięć gospodarczych i optymalizacji zobowiązań podatkowych VAT, CIT z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, restrukturyzacji kosztów lub zobowiązań podatkowych z uwzględnieniem nadzwyczajnych środkach odwoławczych i zaskarżenia.

Doświadczenie i specjalistyczna wiedza prawnicza oraz wysokie kwalifikacje merytoryczne to efekt wieloletniej praktyki zdobywanej w ramach świadczonej pomocy prawnej oraz prowadzonych procesów sądowych przed Sądami wszystkich instancji, w tym Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.
Wysokie standardy, doświadczenie oraz zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klienta gwarantują precyzyjnie dopasowaną usługę prawną do indywidualnych oczekiwań i potrzeb Klienta.

                                                                                                                KLIENCI

Z uwagi na specyfikę oraz szczególny charakter i powagę prowadzonych przez Kancelarię spraw, w  szczególności ZAUFANIE jakim Klienci obdarzają naszą Kancelarię oraz zagwarantowaną dyskrecję i anonimowość, uzasadnionym jest nie ujawnianie tych informacji zarówno w stosunku do Firm jak i Osób indywidualnych korzystających z pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię  zarówno obecnie jak i w przeszłości.
Zasadą jest, że nigdy się nie poddajemy i walczymy do samego końca, a z usług naszej Kancelarii korzystają osoby bardzo wymagające oczekujące profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej oraz maksymalnego zaangażowania i indywidualnego podejścia do powierzonej sprawy, zarówno w kontaktach zawodowych oraz przed Organami ścigania jak i Sądami wszystkich instancji w tym Sądem Najwyższym.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług prawnych oraz specjalizacji, w zakres których wchodzi prawo karne i sprawy karne oraz wypadki drogowe.