Adwokat

ZASIEDZENIE ROZWODY ADWOKAT Warszawa Mokotów

Prawo karne adwokat od spraw karnych Warszawa

Kancelaria Adwokacka Warszawa Mokotów – zespół współpracowników Kancelarii prowadzonej przez Adwokata Stanisława Korzeniewskiego tworzy grono znakomicie wykształconych Adwokatów specjalistów procesualistów w zakresie prawa karnego materialnego i prawa karnego procesowego oraz prawa karnego gospodarczego i prawa drogowego. Naszą specjalizacją jest prawo karne oraz obrona osób w trudnych i skomplikowanych sprawach karnych i procesach karnych.

Kancelaria Adwokacka współpracuje z Kancelariami Prawniczymi na terenie całego Kraju, świadcząc usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych z uwzględnieniem spółek handlowych i kapitałowych. Prowadzimy obsługę prawną statutowych Organów Spółek oraz doradzamy dla Zarządu i Rad Nadzorczych.

Adwokat Stanisław Korzeniewski oraz jego Zespół są specjalistami w zakresie doradztwa prawnego, prawno-finansowego oraz podatkowego pod kątem planowanych przedsięwzięć gospodarczych i optymalizacji zobowiązań podatkowych VAT, CIT z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, restrukturyzacji kosztów lub zobowiązań podatkowych z uwzględnieniem nadzwyczajnych środkach odwoławczych i zaskarżenia.

Doświadczenie i specjalistyczna wiedza prawnicza oraz wysokie kwalifikacje merytoryczne to efekt wieloletniej praktyki zdobywanej w ramach świadczonej pomocy prawnej oraz prowadzonych procesów sądowych przed Sądami wszystkich instancji, w tym Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.
Wysokie standardy, doświadczenie oraz zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klienta gwarantują precyzyjnie dopasowaną usługę prawną do indywidualnych oczekiwań i potrzeb Klienta. Z uwagi na specyfikę oraz szczególny charakter i powagę prowadzonych przez Kancelarię spraw, w  szczególności ZAUFANIE jakim Klienci obdarzają naszą Kancelarię oraz zagwarantowaną dyskrecję i anonimowość, uzasadnionym jest nie ujawnianie tych informacji zarówno w stosunku do Firm jak i Osób indywidualnych korzystających z pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię  zarówno obecnie jak i w przeszłości.
Zasadą jest, że nigdy się nie poddajemy i walczymy do samego końca, a z usług naszej Kancelarii korzystają osoby bardzo wymagające oczekujące profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej oraz maksymalnego zaangażowania i indywidualnego podejścia do powierzonej sprawy, zarówno w kontaktach zawodowych oraz przed Organami ścigania jak i Sądami wszystkich instancji w tym Sądem Najwyższym.

Prawo Karne Adwokat od Spraw Karnych Warszawa zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług w który wchodzi prawo karne i sprawy karne w szczególności wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym po alkoholu lub narkotykach z art.177 § 2 k.k. w zw. z art.178 § 1 i § 3 k.k. art.178a § 1, § 4 i § 5 k.k. prowadzenie pojazdu mechanicznego po narkotykach / alkohol oraz obrona osób oskarżonych o zbrodnie oraz przestępstwa narkotykowe i udział w zorganizowanej grupie przestępczej.