Adwokat

Dobry adwokat od prawa karnego Warszawa – specjalizacja prawo karne oraz trudne i skomplikowane sprawy karne. Prawo karne jest dziedziną prawa wymagającą szczególnych umiejętności i predyspozycji. Skuteczny adwokat karnista walczy do samego końca i nigdy się nie poddaje. Zawsze wyprzedza swoich adwersarzy o kilka kroków oraz posiada wyczucie i dobrą intuicję.

Jeśli szukacie Państwo dobrego i skutecznego adwokata karnisty to zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii specjalizującej się w prawie karnym i sprawach karnych. Zapewniamy usługi prawne na najwyższym poziomie o czym świadczy nasza renoma i rekomendacje zadowolonych Klientów, których broniliśmy w trudnych i skomplikowanych procesach karnych, często w sprawach medialnych budzących zainteresowanie opinii publicznej i mediów. Wyróżnia nas wysoka skuteczność, duża wiedza i doświadczenie.

Kancelaria Adwokacka Warszawa Mokotów prawo karne sprawy karne” – zapraszamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez naszą Kancelarię usług oraz zapoznania się z profilem i specjalizacją w zakresie prawa karnego oraz trudnych i skomplikowanych spraw karnych i wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z art. 177 § 2 kodeksu karnego oraz przestępstwami przeciwko mieniu, zdrowiu i życiu w tym zabójstwo art.148 kodeksu karnego, oraz gwałt / zgwałcenie art.197 § 1, § 2, § 3 § 4 i § 5 k.k. przestępstwo pedofilii obcowanie płciowe lub inna czynność seksualna z małoletnim poniżej 15 lat art.200 § 1- § 5 k.k. zakazane nawiązywanie kontaktów z małoletnim poniżej 15 lat art. 200a § 1 i § 2 k.k. i art.280-281 k.k. rozbój oraz art.305 P.W.P – Prawo Własności Przemysłowej i art.53 do art.68 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii tzw. przestępstwa narkotykowe polegające na przemycie, posiadaniu i handlu narkotykami.

Adwokat od prawa karnego Warszawa – specjalizacja prawo karne, trudne skomplikowane i wielowątkowe sprawy karne, prawo karne drogowe, sprawy narkotykowe przestępstwa narkotykowe w tym handel narkotykami, przemyt i nielegalne posiadanie narkotyków art.53 – art.68 U.P.N. – Ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o Przeciwdziałaniu Narkomanii tzw. „prawo narkotykowe”