Adwokat

Adwokat od prawa karnego Warszawa – specjalizujemy się w prawie karnym oraz trudnych i skomplikowanych sprawach karnych. Prawo karne jest dziedziną prawa wymagającą szczególnych umiejętności i predyspozycji. Skuteczny adwokat karnista walczy do samego końca i nigdy się nie poddaje. Zawsze wyprzedza swoich adwersarzy o kilka kroków oraz posiada wyczucie i dobrą intuicję.
Jeśli szukacie Państwo dobrego i skutecznego adwokata karnisty to zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii specjalizującej się w prawie karnym i sprawach karnych. Zapewniamy usługi prawne na najwyższym poziomie o czym świadczy nasza renoma i rekomendacje zadowolonych Klientów, których broniliśmy w trudnych i skomplikowanych procesach karnych, często w sprawach medialnych budzących zainteresowanie opinii publicznej i mediów. Wyróżnia nas wysoka skuteczność, duża wiedza i doświadczenie.

Kancelaria Adwokacka Warszawa Mokotów prawo karne sprawy karne” – zapraszamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez naszą Kancelarię usług oraz zapoznaniem się z profilem naszej Kancelarii i specjalizacją w zakresie prawa karnego oraz trudnych i skomplikowanych spraw karnych i wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z art. 177 § 2 kodeksu karnego oraz przestępstwami przeciwko mieniu, zdrowiu i życiu w tym zabójstwo – art.148 kodeksu karnego, oraz gwałt / zgwałcenie – art.197 kk i art.280-281 kk rozbój oraz art.305 prawa własności przemysłowej i art.53 do art.68 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii tzw. przestępstwa narkotykowe polegające na przemycie posiadaniu, handlu narkotykami.

Adwokat od prawa karnego Warszawa – specjalizacja prawo karne, sprawy karne, prawo karne drogowe, sprawy narkotykowe dotyczące przestępstw określonych w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii – „prawem narkotykowe”