sprawy cywilne adwokat warszawa kasacja

O KANCELARII

Kancelaria Adwokacka Warszawa Mokotów – ZESPÓŁ współpracowników Kancelarii prowadzonej przez Adwokata Stanisława Korzeniewskiego tworzy grono znakomicie wykształconych Adwokatów i Radców prawnych specjalistów procesualistów od prawa cywilnego, prawa podatkowego oraz prawa karnego.
KANCELARIA ADWOKACKA współpracuje z Kancelariami Prawniczymi na terenie całego Kraju, świadczymy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych z uwzględnieniem spółek handlowych, kapitałowych, wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Prowadzimy obsługę prawną statutowych Organów Spółek oraz doradzamy dla Zarządu i Rad Nadzorczych.
ADWOKAT Stanisław Korzeniewski oraz jego Zespół są specjalistami w zakresie doradztwa prawnego, prawno-finansowego oraz podatkowego pod kątem planowanych przedsięwzięć gospodarczych i optymalizacji zobowiązań podatkowych VAT, CIT z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, restrukturyzacji kosztów lub zobowiązań podatkowych oraz innych danin publicznych.
Z uwagi na doświadczenie i specyfikę Kancelarii oraz fakt osobistego zaangażowania w prowadzoną sprawę oraz zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klienta, Klient otrzymuje precyzyjnie dobraną usługę do indywidualnych oczekiwań i potrzeb.
Adwokat Stanisław Korzeniewski oraz członkowie jego Zespołu specjalizują się w środkach odwoławczych oraz nadzwyczajnych środkach zaskarżenia, w szczególności APELACJA w Sprawach Cywilnych i Karnych, KASACJA SKARGA KASACYJNA w Sprawach Cywilnych o ZASIEDZENIE NIERUCHOMOŚCI, PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO, ZNIESIENIE WSPÓŁWŁASNOŚCI, Odzyskiwanie NIERUCHOMOŚCIALIMENTY, ROZWODY, OCHRONA i NARUSZENIE DÓBR OSOBISTYCH.
Doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz wysokie kwalifikacje merytoryczne ZESPOŁU prawników współpracujących z Kancelarią Adwokacką prowadzoną przez adwokata Korzeniewskiego, to efekt wieloletniej praktyki zdobywanej w ramach świadczonych usług oraz prowadzonych procesów sądowych przed Sądami wszystkich instancji w tym Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

                                                                                                                     KLIENCI

Z uwagi na szczególny charakter i powagę prowadzonych przez Kancelarię spraw, w szczególności ZAUFANIE jakim Klienci obdarzają naszą Kancelarię oraz zagwarantowaną dyskrecję i anonimowość, uzasadnionym jest nie ujawnianie tych informacji zarówno w stosunku do Firm jak i Osób indywidualnych korzystających z pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię  zarówno obecnie jak i w przeszłości.
Zasadą jest, że z usług naszej Kancelarii korzystają osoby bardzo wymagające takie jak celebryci oraz osoby poszukujące przede wszystkim profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej oraz oczekujące indywidualnego podejścia do powierzonej sprawy i maksymalnego zaangażowania w prowadzoną sprawę, zarówno przed organami ścigania jak i Sądami w tym Sądem Najwyższym lub Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Zasiedzenie Rozwody Adwokat Warszawa Mokotów Sprawy Cywilne https://adwokatwarszawamokotow.pl/zakres-uslug/sprawy-cywilne